Máte dotaz? Zavolejte nám +420 776 851 028

Kontakt

Kontaktujte nás

Váš partner v IT bezpečnosti

Neváhejte oslovit tým Cyber Hazard a promluvit si s námi o našich službách, penetračních testech, skenování zranitelností a obecných dotazech. Neohrožujte pověst vaší firmy a poraďte se s námi co nejdříve.

Londýn, UK

124 City Road
Londýn, EC1V 2NX
Spojené království

Trnava, SVK

Ivana Krasku
Trnava, 917 05
Slovensko

Londýn, UK
Trnava, SVK
Proč si vybrat právě nás

Proč si nás klienti vybírají

Žádné dva testy nejsou stejné, proto s našimi klienty úzce spolupracujeme, abychom plně porozuměli jejich cílům, zkoumaným službám a případným provozním aspektům ještě před zahájením. Na základě toho můžeme poskytnout přesný rozsah testů a doporučení, která vám zajistí nejlepší možné výsledky i poměr ceny a kvality.

Společnost Cyber Hazard Ltd pomáhá chránit organizace již více než 7 let a náš tým bezpečnostních konzultantů pochází z různých oblastí, má dlouholeté prokazatelné zkušenosti a hluboké odborné znalosti.

Naše práce nekončí předáním zprávy, váš testovací konzultant vám bude k dispozici i po testu, aby vám vysvětlil jakýkoli aspekt zprávy a poskytl podporu při nápravě interním týmům a/nebo externím dodavatelům.

Každému klientovi je přidělen projektový manažer, který dohlíží na váš projekt. Ať už požadujete ujištění v souvislosti se spuštěním nové aplikace, opakované testování starších systémů, testování nových funkcí nebo potřebujete kombinaci služeb v průběhu celého roku, náš tým je připraven vytvořit plán testování na míru.

Naše hloubkové reporty šité na míru poskytují klientům manažerský přehled zjištění, úplný technický přehled nalezených zranitelností a naše rady pro nápravu. Můžeme také poskytovat oznámení v průběhu testování, úvodní shrnutí nálezů a v případě potřeby je integrovat do interních systémů ticketingu.

Jsme tu, abychom podpořili úsilí našich klientů o zlepšení bezpečnosti, a to nejen během testu, ale i dlouhodobě. Doporučujeme klientům, aby nás kontaktovali i mimo testování, a pokud je to možné, poskytneme jim bezplatně bezpečnostní doporučení a rady.

po celém světě

Co o nás říkají naši zákazníci

Tomáš Kudělka
Tomáš Kudělka
KPMG Czech Republic
Read More

Oliver realizoval několik penetračních testů pro naše zákazníky převážné z finančního sektoru a veřejné správy. Testy byly provedeny profesionálně, díky nim se podařilo identifikovat zranitelnosti a podle doporučení systémy následně adekvátně zabezpečit.

Máte otázku?

Informace o společnosti

124 City Road
Londýn, EC1V 2NX
Spojené království

Příjemce

CYBER HAZARD LTD

Číslo účtu

30676215

Krátký kód

04-00-75

Adresa příjemce

124 City Road, Londýn, EC1V 2NX, Spojené království

Banka
Revolut

Ivana Krasku 27
Trnava – Modranka, 917 05
Slovensko

Příjemce

CYBER HAZARD LTD

IBAN

GB71 REVO 0099 6903 6108 68

BIC

REVOGB21

Adresa příjemce

124 City Road, Londýn, EC1V 2NX, Spojené království

Bank / Payment institution

Revolut

Banka
United Kingdom, E14 5AB, Revolut LTD, Level39, 1 Canada Square, London

Mobil: +420 776 851 028
E-mail: [email protected]

Cyber Hazard Ltd
Číslo společnosti: 09509987

Více informací na:
GOV.UK

Cyber Hazard

Sledujte nás na sociálních sítích!