Máte dotaz? Zavolejte nám +420 776 851 028

Vítejte v
Cyber Hazard

Cyber Hazard Ltd. je bezpečnostní IT společnost založená v roce 2015. Specializujeme se primárně na penetrační testy, bezpečnost webových aplikací, skenováním zranitelností a školení.

Skenování zranitelností​
Oliver Havrila
Váš partner ve světě IT bezpečnosti

Pár slov od našeho CEO

Věřím, že lidé na celém světě si zaslouží výjimečnost. Proto je od našeho založení naším posláním pomáhat společnostem a lidem a zajišťovat bezpečnost v oblasti kybernetické bezpečnosti. Společnost Cyber Hazard, kterou jsem založil v roce 2015, začala s poskytováním penetračního testování webových aplikací, skenování zranitelností jako služby a sociálního engeneeringu. Abychom našim klientům dále pomáhali škálovat a plnit měnící se požadavky jejich koncových uživatelů, vyvinula se společnost Cyber Hazard tak, aby poskytovala širokou škálu řešení pro testování webových stránek, serverů, sítí, připojených zařízení a dalších.

Oliver Havrila, MSc.

Ofenzivní myšlení pro zajištění obrany

Využíváme taktiky penetračního testování a informace o hrozbách, abychom ukázali, jak by útočník získal neoprávněný přístup do vašeho prostředí. Naši elitní testeři poskytnou vaší organizaci nové poznatky, které pomohou posílit vaši bezpečnostní pozici.

Bezpečnost

Bezpečnost

Předpisy

Předpisy

Bezpečnost

Prevence

Ochrana

Ochrana

Penetrační testy​

Penetrační testy

Skenování zranitelností​

Skenování Zranitelností

Sociální inženýrství​

Sociální inženýrství

Digitální bezpečnost
Věděli jste, že 91 % úspěšných úniků dat začalo útokem typu spear phishing?
0 +
Projektů
0 %
Spokojenost
0 +
Vypitých káv
Proč si vybrat právě nás

Proč si nás klienti vybírají

Žádné dva testy nejsou stejné, proto s našimi klienty úzce spolupracujeme, abychom plně porozuměli jejich cílům, zkoumaným službám a případným provozním aspektům ještě před zahájením. Na základě toho můžeme poskytnout přesný rozsah testů a doporučení, která vám zajistí nejlepší možné výsledky i poměr ceny a kvality.

Společnost Cyber Hazard Ltd pomáhá chránit organizace již více než 7 let a náš tým bezpečnostních konzultantů pochází z různých oblastí, má dlouholeté prokazatelné zkušenosti a hluboké odborné znalosti.

Naše práce nekončí předáním zprávy, váš testovací konzultant vám bude k dispozici i po testu, aby vám vysvětlil jakýkoli aspekt zprávy a poskytl podporu při nápravě interním týmům a/nebo externím dodavatelům.

Každému klientovi je přidělen projektový manažer, který dohlíží na váš projekt. Ať už požadujete ujištění v souvislosti se spuštěním nové aplikace, opakované testování starších systémů, testování nových funkcí nebo potřebujete kombinaci služeb v průběhu celého roku, náš tým je připraven vytvořit plán testování na míru.

Naše hloubkové reporty šité na míru poskytují klientům manažerský přehled zjištění, úplný technický přehled nalezených zranitelností a naše rady pro nápravu. Můžeme také poskytovat oznámení v průběhu testování, úvodní shrnutí nálezů a v případě potřeby je integrovat do interních systémů ticketingu.

Jsme tu, abychom podpořili úsilí našich klientů o zlepšení bezpečnosti, a to nejen během testu, ale i dlouhodobě. Doporučujeme klientům, aby nás kontaktovali i mimo testování, a pokud je to možné, poskytneme jim bezplatně bezpečnostní doporučení a rady.

po celém světě

Co o nás říkají naši zákazníci

Tomáš Kudělka
Tomáš Kudělka
KPMG Czech Republic
Read More

Oliver realizoval několik penetračních testů pro naše zákazníky převážné z finančního sektoru a veřejné správy. Testy byly provedeny profesionálně, díky nim se podařilo identifikovat zranitelnosti a podle doporučení systémy následně adekvátně zabezpečit.

vulnscan

Chraňte sebe a své podnikání

Cyber Hazard

Sledujte nás na sociálních sítích!