Intrusion Detection System

Open Source

Security Onion je platforma na vyhľadávanie hrozieb, monitorovanie zabezpečenia siete a správu protokolov. Security Onion obsahuje najlepšie bezplatné a otvorené nástroje vrátane Suricata, Zeek, Wazuh, Elastic Stack a mnohých ďalších.

Security Onion obsahuje natívne webové rozhranie so zabudovanými nástrojmi, ktoré analytici používajú na reagovanie na upozornenia, vyhľadávanie problémov, zhromažďovanie dôkazov, monitorovanie výkonu siete a mnoho ďalšieho. Okrem toho sú súčasťou aj nástroje tretích strán, napríklad Elasticsearch, Logstash, Kibana, Suricata, Zeek, Wazuh, Stenographer, CyberChef, NetworkMiner a mnohé ďalšie.

Vysoko škálovateľný

Security Onion sa dá škálovať podľa vašich špecifických potrieb – od jedného sieťového zariadenia až po sieť s tisíckami uzlov.

Otvorená komunita

Security Onion a nástroje, ktoré integrujeme, sú otvorené pre verejnosť a napísali ich členovia komunity kybernetickej bezpečnosti. Zdrojový kód je k dispozícii na GitHube, aby si ho mohli prezrieť tí, ktorí majú záujem pochopiť, ako systém funguje v zákulisí.

Obsiahnuté funkcie

Previous
Next

Dátové typy

Skenování zranitelností​

Agent

Upozornenie

Předpisy

Aktíva

Sociální inženýrství​

Extrahovaný obsah

Penetrační testy​

Úplný obsah

Relácie

Bezpečnost

Transakcie

Cyber Hazard

Sledujte nás na sociálních sítích!